Oryginalne akcesoria

 

Mopar® oferuje swoim klientom szeroką, stale aktualizowaną gamę akcesoriów, stworzoną „na miarę” do samochodów marki Jeep®. Produkty dostępne w katalogu są niepowtarzalne, ponieważ opracowane w oparciu o bezpośrednią współpracę z platformą projektową samochodu, do którego są przeznaczone: to trwały związek, który nie wszystkie firmy z branży posprzedaży są w stanie zagwarantować.

Samochody z charakterystycznym siedmioszczelinowym grillem od zawsze nadawały się do różnego typu personalizacji. Zwłaszcza serie specjalne, powstałe na bazie Wranglera, są całkowicie „zmoparyzowane”: doskonałym przykładem jest chociażby odmiana Wrangler Mountain. Istnieje również linia akcesoriów, instalowanych pojedynczo, która obejmuje chromowaną lub lakierowaną w matowych kolorach osłonę chłodnicy, obudowy lusterek, pokrywy wlewu paliwa, lakierowaną obudowę koła zapasowego z logo Jeep® i wiele innych elementów. Obecność Mopar widoczna jest również w modelu Grand Cherokee S Limited Mopar®: końcówki rur wydechowych oraz listwa na zderzaku tylnym należą do katalogu akcesoriów Mopar®.

 

Oryginalne akcesoria Jeep

 

 

 

 

 

Oryginalne części zamienne

 

Tylko ci, którzy naprawdę znają każdy szczegół i komponent samochodu są w stanie troszczyć się o niego kompleksowo. To właśnie dlatego oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar®  pozwalają zachować niezawodność, komfort i osiągi takie, jak w chwili opuszczenia fabryki.

 

Oryginalne części zamienne Jeep

 

 

 

 

 

 

Promocje

 

 

 

 

 

Katalogi

 

 

Katalog Jeep Renegade

 

Katalog Jeep Compass

 

 

 

Katalog Jeep Cherokee

 

 

Katalog Jeep Grand Cherokee

 

Katalog Jeep Wrangler

 

 

 

Katalog Jeep Wrangler Unlimited